(محمد قاسم نژاد)

اجرای ورزش صبحگاهی زیراب مازندران مکان‌یابی شود

 


محمد قاسم نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به این مطلب که این هیئت با بیشتر رشته‌های ورزشی ارتباط ورزشی دارد و علاقمندان به رشته‌های این هیئت در رشته‌های دیگر هم فعالند، اظهار کرد: بیش از یک هزار و 500 ورزشکار در رشته‌های مختلف هیئت ورزش‌های همگانی شهر زیراب در طول سال 91 فعالیت داشته‌اند.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهر زیراب به برگزاری برنامه‌های مختلف این هیئت در مناسبت‌های مختلف اشاره کرد و افزود: برنامه‌های مختلف ورزشی و فرهنگی با هدف توسعه کمی و کیفی بیش از 22 رشته ورزشی هیئت ورزش‌های همگانی شهر زیراب برگزار شده است.

وی به برنامه‌ریزی اولیه برای برگزاری مراسم ویژه 26 عید ماه تبری در سوادکوه خبر داد و یادآور شد: با توجه به اینکه 26 عید ماه تبری سال 92 در ماه مبارک رمضان قرار گرفته است، مراسم ویژه فرهنگی و ورزشی در عصر عید فطر برگزار خواهد شد.

قاسم‌نژاد از رایزنی با مدیران مدارس برای اجرای هفتگی ورزش صبحگاهی خبر داد و گفت: در سال 92 با هماهنگی‌های به عمل آمده شاهد اجرای ورزش صبحگاهی مدارس به صورت هفتگی خواهیم بود.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهر زیراب خواستار برنامه‌ریزی و تدابیر موثر اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه و شورای اسلامی شهر زیراب برای مکان‌یابی و مناسب‌سازی فضاهای شهری برای اجرای ورزش صبحگاهی و دو و میدانی و پیست دوچرخه‌سواری شد.

وی با تاکید بر اینکه با توجه به وضعیت اقتصادی مردم منطقه خواهان تعامل و همکاری کامل با اداره ورزش و جوانان و شورای اسلامی شهر زیراب و مسئولان هستیم به انتقاد از عدم ذکر نام هیئت ورزش‌های همگانی شهر زیراب در اخبار مربوط به مراسم فرهنگی و ورزشی عیدانه سالن رنجبر صفری زیراب پرداخت و گفت: تهیه و اهدای بخشی از هدیه به ورزشکاران و فعالان فرهنگی با بضاعت پایین این هئیت مورد بی‌توجهی روابط عمومی اداره ورزش و جوانان سوادکوه و سایت اداره کل ورزش و جوانان قرار گرفته است.