(محمد قاسم نژاد)

مشاور رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه

فعالیت 15 هیئت ورزشی در زیراب سوادکوه

 

 

 

  نسبت ورزشکاران به جمعیت زیراب بیشتر از میانگین شهرستانی و استانی است.

 

 

 

 

 

سوادکوه ورزشی:رئیس هیئت ورزش‌های همگانی زیراب گفت: 15 هیئت ورزشی در زیراب سوادکوه فعال هستند و در مسابقات و برنامه‌های مختلف حضور دارند.

 

سوادکوه ورزشی:محمد قاسم‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به توانمندی رشته‌های مختلف ورزشی در سوادکوه اظهار داشت: 15 هیئت ورزشی در زیراب سوادکوه فعال هستند و در مسابقات و برنامه‌های مختلف حضور دارند.

 

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی زیراب سوادکوه با بیان اینکه استفاده از ظرفیت‌های مختلف در رشته‌های ورزشی از اولویت‌های این هیئت ورزشی است، تصریح کرد: 35 مربی فعال در سوادکوه مشغول فعالیت هستند که 10 نفر از آنان مربیان کارت‌دار خانم و 25 نفر دیگر از مربیان کارت‌دار را آقایان تشکیل می‌دهند.

 


مشاور رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه وی بر لزوم هماهنگی با هیئت‌ها و مسئولان باشگاه‌های فعال در زیراب سوادکوه تاکید و خاطرنشان کرد: 10 باشگاه دولتی و خصوصی در زیراب فعالیت می‌کنند که هفت باشگاه خصوصی و سه باشگاه آن دولتی هستند.

 

قاسم‌نژاد با اشاره به اینکه یک‌هزار و 500 ورزشکار سازمان یافته شامل یک‌هزار و 200 مرد و 300 زن در زیراب سوادکوه فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: به ازای هر 100 نفر 7.5 ورزشکار در زیراب فعالیت می‌کنند.

مشاور رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه با اشاره به آمار ورزشکاران شهرستان و استان و نسبت آن به جمعیت، افزود: نسبت ورزشکاران به جمعیت زیراب بیشتر از میانگین شهرستانی و استانی است./سوادکوه نیوز